در حال بارگذاری ...
پرورش استعداد بازیمود
سبــد خرید من
0 محصول
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
افزودن به علاقه مندی های
مقایسه

بازی سکرت هیتلر (راز هیتلر) با افزونه کمونیست

شناسه محصول: 822
شناسه محصول: 822
تولید کننده: فندقچه fandoghche
توضیح کوتاه

شاید برای شما بار‌ها پیش آمده باشد که در جمع خانوادگی باشید و تصمیم بگیرید در کنار هم بازی کنید. یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها که در دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه از آن بسیار استفاده می‌شود، بازی سکرت هیتلر می‌باشد. این بازی علاوه بر آنکه بسیار مرموز می‌باشد، می‌تواند در مدت طولانی شما را با چالش‌هایی رو به رو کند. برخورد با این چالش‌ها در طول بازی سبب می‌‎شود که شما در هنگام بازی به همه بازیکنان مشکوک شوید. البته اگر در این بازی عضو گروه مافیا باشید باید تمام تلاش خود را به کار ببرید تا کسی به شما شک نکند. بازی سکرت هیتلر همانند بازی مافیا است اما ایراد‌هایی که در بازی مافیا وجود داشته را حل کرده است.

فروشنده: بازیمود
آماده ارسال
440,000 تومان
تعداد
امتیاز محصول
مشخصات فنی بیشتر
  • تعداد نفرات : 5-12 نفر
  • زمان بازی : 45 دقیقه
  • رده سنی : +14 سال
شرح کامل
بیشتر

شاید برای شما بار‌ها پیش آمده باشد که در جمع خانوادگی باشید و تصمیم بگیرید در کنار هم بازی کنید. یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها که در دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه از آن بسیار استفاده می‌شود، بازی سکرت هیتلر می‌باشد. این بازی علاوه بر آنکه بسیار مرموز می‌...

محصولات مشابه
  • معرفی کالا
  • مشخصات
  • نظرات کاربران
شرح کامل
بازی سکرت هیتلر (راز هیتلر) با افزونه کمونیست
توضیح مختصر

توضیح کلی بازی سکرت هیتلر

در این بازی به انسان‌های معمولی، لیبرال و به مافیا بازی فاشیست گفته می‌شود. به سر دسته فاشیست‌های بازی هیتلر گفته می‌شود که قصد دارد با نفوذ در دولت، لیبرال‌‌ها را سرنگون کند. این بازی بیانگر اتفاقات دهه 30 در آلمان می‌باشد. این بازی به وسیله مکس باکس لایتر و تامی مارانگز تولید شده است. این بازی باتوجه به محبوبیت و کمپین‌های تبلیغاتی توانست بیش از یک میلیون دلار سرمایه جمع کند. سکرت هیتلر در سال 2016 در بازار عرضه شد و توانست در مدت زمان محدودی طرفداران بسیاری پیدا کند. تعداد افرادی که در سکرت هیتلر می‌توانند بازی کنند، 5 تا 10 نفر است. در این بازی کارت‌هایی که نشان از لیبرال یا فاشیست بودن دارند، در داخل پاکت‌ها قرار گرفته است.

این پاکت‌ها به طور کاملا تصادفی و از پیش تعیین نشده میان بازیکنان توزیع می‌شود و هر بازیکن نقش مخصوص به خود را می‌گیرد. در این بازی 6 لیبرال، 3 فاشیست و یک هیتلر وجود دارد. البته این موضوع در صورتی است که بازی میان 10 نفر انجام شود. در صورتی که تعداد بازیکنان کم‌تر از 10 نفر باشد بر اساس همان نسبت کارت‌ها و نقش‌های آن میان بازیکنان توزیع می‌شود. البته در این بازی که این اصل که تعداد لیبرال با فاشیست مساوی یا از آن بیش‌تر است. پس از این که کارت‌ها میان بازیکنان توزیع شد، بازیکنان چشمان خود را می‌بندند و فاشیست‌های بازی چشمان خود را باز کرده و یکدیگر را شناسایی می‌کنند. توجه داشته باشید که هیتلر بر خلاف فاشیست‌های بازی چشمان خود را باز نمی‌کند و از هویت بازیکنان بی اطلاع است. همین موضوع باعث می‌شود که هیجان بازی چند برابر شود.

مشخصات و چگونگی شروع بازی

پس از اینکه بازیکنان نقش‌های خود را پذیرفتند، بازی شروع می‌شود. در هر دور بازی هر یک از بازیکنان باید رئیس جمهور شود و صدر اعظم خود را انتخاب کند. وظیفه صدر اعظم این است که با بازیکنان صحبت کند تا بازیکنان به نفع او رای دهند. اگر صدر اعظم بتواند بیش‌تر از 50 درصد آرا را به نفع خود کند، می‌تواند یک قانون تصویب کند. در صورتیکه صدر اعظم نتواند بیش از 50 درصد آرا را به نفع خود کند، باید فرد دیگری رئیس جمهور شود و روند گفته شده مجددا ادامه پیدا می‌کند. درصورتی لیبرال‌ها می‌توانند برنده بازی شوند که 5 سیاست جدید تصویب کنند یا بتوانند هیتلر را بکشند.

فاشیست‌ها نیز در صورتی برنده خواهند شد که بتوانند شش سیاست فاشیست تصویب کنند یا اینکه سه سیاست فاشیست تصویب کنند و هیتلر را به عنوان صدر اعظم خود انتخاب کنند.  البته اگر سیاست جدیدی از فاشیست تصویب شود، دولت قدرتمند‌تر می‌شود و رئیس جمهور دارای قدرتی خاص می‌شود. رئیس جمهور می‌تواند از این قدرت خاص خود قبل از این که دور بعدی شروع شود، استفاده کند. اینکه چه تیم لیبرال یا فاشیست رئیس جمهور باشد، در این بازی اهمیتی ندارد. در خیلی از موارد دیده شده که لیبرال‌‎ها برای این که قدرت زیادی پیدا کنند، سیاست فاشیستی تنظیم می‌کنند.

محتویات جعبه بازی سکرت هیتلر

در این بازی یک نشان رئیس جمهور و یک نشان صدر اعظم قرار دارد که هر کدام از بازیکن‌ها به نوبت رئیس جمهور و صدر اعظم می‌شوند. در این بازی صفحه‌ای وجود دارد که مخصوص حذب فاشیست و لیبرال می‌باشد. همچنین 5 کارت راهنما، 10 کارت رای آری، 10 کارت رای نه، 17 کارت سیاست گذاری وجود دارد. همچنین کارتی که کارت مخزن کارت‌های سیاست گذاری است نیز جزیی از این بازی محسوب می‌شود. از مزیای بسیار خوب این بازی داشتن دفترچه راهنما است که به شما کمک بسیاری می‌کند.

چگونگی آماده سازی بازی

چگونگی آماده سازی این بازی به تعداد بازیکنان بازی بستگی دارد. باتوجه به تعداد بازیکنان باید صفحه فاشیست‌ها را در کنار صفحه لیبرال‌ها قرار دهیم. سپس باید 11 کارت سیاست فاشیستی را به همراه 6 کارت سیاست لیبرالی بر بزنیم و آن‌ها را به صورت تصادفی و پشت و رو در تایل‌های سیاست گذاری قرار دهیم. در مرحله بعد یک پاکت دارید که در هر پاکت 1 کارت هویت، 1 کارت حذب، 1 کارت رای گیری آری و 1 کارت رای گیری نه وجود دارد. البته کارت شخصیت لیبرال با هویت حذب لیبرال در یک پاکت و کارت شخصیت فاشیست با هویت حذب فاشیستی در یک پاکت قرار می‌گیرد.

سبک بازی سکرت هیتلر

اگر از طرفداران پر و پا قرص بازی مافیا هستید، به این بازی نیز علاقه‌مند خواهید شد. این بازی در سبک بازی مافیایی و نقش منفی می‌باشد که نیازمند تحلیل و بررسی زیاد است. با استفاده از این بازی قدرت استدلال و منطقتان بالا‌تر می‌رود و می‌توانید مسائل را از جنبه منطقی ببینید. این بازی، از آن دسته بازی‌هایی است که به شناسایی دوست و دشمن می‌پردازد. همچنین در این بازی شما در تلاش هستید که به شناسایی فاشیست‌های بازی بپردازید و دقت بسیار زیادی را می‌طلبد.

خرید بازی سکرت هیتلر

بازی سکرت هیتلر از جمله بازی‌های محبوب می‌باشد که می‌توانید از آن در کنار خانواده یا دوستانتان استفاده کنید و به تفریح بپردازید. میانگین زمان انجام این بازی 30 دقیقه می‌باشد که زمان بسیار مطلوبی است. این بازی برای نوجوانان بسیار مناسب بوده و به افزایش قدرت استدلال و منطق آن‌ها کمک می‌کند و به آن‌ها می‌آموزد که مسائل را با دید منطقی نگاه کنند. در این بخش سعی کردیم که در مورد بازی سکرت هیتلر توضیحاتی را ارائه دهیم. امیدواریم که بازیمود اطلاعات مناسبی از این بازی فکری جذاب به شما ارائه داده باشد.


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
بستن
اشتراک
بیشتر
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
تماس