در حال بارگذاری ...
پرورش استعداد بازیمود
سبــد خرید من
0 محصول
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
افزودن به علاقه مندی های
مقایسه

ماینکرفت: سازندگان و زیستگاه ها (MINECRAFT: BUILDERS & BIOMES)

شناسه محصول: 1309
شناسه محصول: 1309
تولید کننده: مستر گیمر
توضیح کوتاه

برگرفته از بازی Minecraft: Builders & Biomes

در جهانی ماورایی کاوش کنید و با بلوک هایی که بدست می آورید سازه های زیبا بنا کنید.

در ضمن مراقب ماب ها و حریفان باشید.

فروشنده: بازیمود
485,000 تومان
تعداد
امتیاز محصول
مشخصات فنی بیشتر
  • تعداد نفرات : 2-4 نفر
  • زمان بازی : 45 دقیقه
  • رده سنی : +10 سال
شرح کامل
بیشتر

برگرفته از بازی Minecraft: Builders & Biomes در جهانی ماورایی کاوش کنید و با بلوک هایی که بدست می آورید سازه های زیبا بنا کنید. در ضمن مراقب ماب ها و حریفان باشید.

محصولات مرتبط
محصولات مشابه
  • معرفی کالا
  • مشخصات
  • نظرات کاربران
شرح کامل
ماینکرفت: سازندگان و زیستگاه ها (MINECRAFT: BUILDERS & BIOMES)
توضیح مختصر

بازی فکری ماینکرفت: سازندگان و زیستگاه ها

براساس بازی MINECRAFT: BUILDERS & BIOMES

در بازی ماینکرفت مخاطره ای جدید در دستان شماست. بلوک های کمیاب را جمع‌آوری کنید و سازه‌هایی تماشایی را پدید آورید.در ضمن مراقب ماب های خطرناک و نقشه های حریفانتان باشید.

باهوش‌ترین و شجاع ترین سازنده برنده خواهد بود.

مقدمه

همانند بازی دیجیتال اصلی Minecraft، در بازی Minecraft: Builders & Biomes، بازیکنان جهان دیگر را کشف می‌کنند، سازه‌ها می‌سازند و منابع را از معادن را استخراج می‌کنند و برای سازه‌ها و بزرگترین بیوم‌های متصل جنگل، صحرا، کوه یا فضاهای برفی تاندرا در صفحه بازی خود امتیاز کسب می‌کنند.

دشمنان آشنا مانند Endermen، Creepers و دیگر اوباش نیز در طول بازی ظاهر می شوند و باید با استفاده از سلاح های جمع آوری شده در صفحه، آنها را شکست داد. اوباش شکست خورده علاوه بر اعطای جوایز اضافی، امتیاز بازیکنان را نیز کسب می کنند. امتیاز بازی زمانی اتفاق می‌افتد که لایه‌های مکعب منبع خالی می‌شوند. به محض اتمام لایه سوم، ماجراجویی به پایان می رسد و سازنده ای که بیشترین امتیاز را داشته باشد برنده می شود.

چیدمان اولیه ماینکرفت:

64 کاشی ساخت و ساز و ماب را بُر زده و در 16 دسته ی 4 تایی و در یک فضای 4 در 4 به پشت بچینید. فاصله ای بین دسته کاشی ها برای عبور کاراکتر ها در نظر بگیرید.
16 توکن اسلحه ی سفید رنگ را بر زده و دور تا دور فضای 16 تایی کاشی ها به گونه ای به پشت بچینید که در نهایت یک فضای 6 در 6 داشته باشید.
انبار بلوک ها را در نزدیکی زمین بازی و در دسترس همه ی بازیکنان قرار دهید. ابتدا دیواره ها را به هم متصل کرده و آن را بر روی صفحه ی زیرین بلوک ها قرار دهید. حالا فضای ایجاد شده را به صورت رندوم با 64 بلوک بازی شامل: 16 بلوک چوبی (قهوه ای)، 14 بلوک شنی (کِرِم)، 12 بلوک سنگی (خاکستری)، 10 بلوک آبسیدین (مشکی) و 12 بلوک زمردی (سبز) پر نمایید. سازه را به آرامی تکان دهید تا تمام بلوک ها روی هم قرار گرفته و یک مکعب بزرگ را تشکیل دهند. سپس دیواره های اطراف را بالا بکشید تا انبار در دسترس همه قرار گیرد.
هر بازیکن یکی از 4 رنگ قرمز، آبی ، زرد یا سبز را انتخاب کرده و یک صفحه ی بازی و وسایل همرنگ آن را برمی دارد. وسایل، شامل یک پایه، یک تجربه شمار و 5 توکن رنگی اسلحه (1شمشیر سنگی، 1شمشر چوبی و 3 سیب زمینی سمی) است.

تجربه شمار خود را روی عدد 0 صفحه یتان قرار دهید و با دریافت امتیاز، آن را دور صفحه حرکت دهید.
5 توکن اسلحه ی خود را بُر زده و در یک دسته، به پشت قرار دهید.
یک کاراکتر برای خود انتخاب کرده و در پایه قرار دهید و وسط زمین بازی بگذارید.

نکته: می توانید کاراکتر خود را روی توکن های خالی کاراکتر، نقاشی کنید.

بین هردو بازیکن یک سِت از کارت های امتیازدهی A، B و C را بگذارید.

 

روش بازی فکری ماینکرفت

در یک دور از بازی شما دو اقدام متفاوت از احتمالات زیر انجام می دهید:

• دو بلوک را بردارید:

توجه داشته باشید بلوک هایی قابل انتخاب هستند که سطح رویی و دو وجه پهلویی آن ها آشکار شده باشد. مهم نیست بلوک هایی که این شرایط را دارند در چه لایه ای از مکعب بزرگ قرار گرفته اند. بعد از انتخاب بلوک هایتان آن ها را کنار صفحه ی بازی خود قرار دهید.

نکته:
بلوک های زمردی (سبز) می توانند به جای تمام بلوک ها به کار برده شوند.
در هنگام انتخاب بلوک از انبار، مکعب بزرگ را آزادانه بچرخانید تا به تمام وجوه آن تسلط داشته باشید.

• حرکت کنید (کاوش در دنیای ماورایی):

هیچ گاه کاراکتر خود را بر روی کاشی ها یا توکن ها قرار ندهید.
سپس 4 کارت اطراف خود را در صورتی که به پشت بودند رو کنید.

• بسازید:

برای این کار کاراکتر شما باید دقیقا پهلوی کارت سازه ی مورد نظر قرار بگیردو بلوک های مورد نیاز ساخت یک سازه را داشته باشید. این کاشی را روی صفحه ساختمان شخصی خود قرار دهید.

نکته:
سازه ها می توانند در هر زیستگاهی (بایوم) بنا شوند، به طور مثال مجبور نیستید کارت جنگل را حتما در زیستگاه جنگل صفحه ی بازیتان قرار دهید ولی از طرف دیگر برای به دست آوردن امتیاز بیشتر بهتر است که ویژگی مشترکی بین زیستگاه های مجاور را در نظر بگیرید که در قسمت امتیاز گیری بیشتر توضیح داده شده است.
شما حتی می توانید یک سازه را با قرار دادن کارت مربوط به آن روی کارت سازه ای دیگر بنا کنید.

• با اوباش مبارزه کنید:

گروهی را در مجاورت شخصیت خود انتخاب کنید، سپس سه کاشی از پشته سلاح خود را که با یک شمشیر سنگی، یک شمشیر چوبی و سه سیب زمینی سمی شروع می شود، انتخاب کنید. شمارش تعداد قلب های نازل شده؛ اگر این مجموع حداقل به اندازه تعداد قلب های اوباش باشد، آن را شکست می دهید. آن را از روی صفحه بردارید و در کنار صفحه ساختمان شخصی خود قرار دهید. اوباش ممکن است به شما یک جایزه امتیازدهی آخر بازی، امتیاز فوری، یا یک اقدام جایزه یکباره به شما بدهند.

• یک سلاح بردارید:

اگر شخصیت شما در کنار یک کاشی سلاح در لبه شبکه بازی قرار دارد، می توانید آن را در قسمت سلاح خود اضافه کنید.

امتیاز گیری

امتیاز دهی سه بار در طول بازی انجام می شود

فاز A (بایوم ها یا زیستگاه):

فاز اول زمانی اتفاق می افتد که آخرین بلوک از لایه ی اول مکعب بزرگ برداشته شود. مهم نیست مکعب هایی نیز از لایه های بعدی برداشته شده باشند. بازیکنی که آخرین مکعب لایه ی اول را بردارد نوبت خود را تکمیل کرده و سپس امتیازگیری آغاز می شود.

فاز B (جنس سازه):

فاز دوم زمانی آغاز می شود که لایه ی دوم بلوک های مکعب بزرگ تمام شوند.

فاز C (کاربری سازه):

فاز سوم با تمام شدن لایه ی سوم بلوک های مکعب بزرگ آغاز می شود و در این هنگام بازی تمام خواهد شد. مهم نیست در لایه ی زیرین چیزی باقی مانده باشد، به محضی که آخرین بلوک لایه ی سوم برداشته شود بازی خاتمه می یابد.

پایان بازی ماینکرفت

پس از امتیازگیری در 3 فاز، وقت آن است که به محاسبه ی امتیاز ماب ها بپردازید. شما با توجه به علامت روی کارت و آنچه در صفحه ی بازیتان دارید امتیاز کسب می کنید.

قوانین بازی برای مبتدی ها

اگر مبتدی هستید یا با بچه ها بازی می کنید، می توانید با تغییراتی قوانین بازی را ساده تر کنید. مثلا می توانید در فازهای امتیاز شماری به اتصال بایوم ها اهمیتی ندهید تا بازیکنان احتیاج به تحلیل کمتری در چیدمان بایوم ها در صفحه ی بازیشان داشته باشند.
نکته: حتی می توان ترکیبی از قوانین ساده و اصلی را در بازی اجرا نمود. مثلا بازیکنان خردسال از قوانین ساده پیروی کنند و بزرگسالان برطبق قوانین اصلی بازی امتیاز دریافت کنند.

طراح بازی ماینکرفت: سازندگان و زیستگاهها

Designer: Ulrich Blum


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
بستن
اشتراک
بیشتر
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
تماس