در حال بارگذاری ...
پرورش استعداد بازیمود
سبــد خرید من
0 محصول
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
افزودن به علاقه مندی های
مقایسه

ارباب حلقه ها

شناسه محصول: 1335
شناسه محصول: 1335
تولید کننده: برد برد boardboardgames
توضیح کوتاه

نبرد لشگر تاریکی با یاران حلقه
بر اساس بازی Lord of the Rings: The Confrontation

فروشنده: بازیمود
آماده ارسال
264,000 تومان
تعداد
امتیاز محصول
مشخصات فنی بیشتر
  • تعداد نفرات : 2 نفر
  • زمان بازی : 30 دقیقه
  • رده سنی : +14 سال
شرح کامل
بیشتر

نبرد لشگر تاریکی با یاران حلقهبر اساس بازی Lord of the Rings: The Confrontation

محصولات مرتبط
محصولات مشابه
  • معرفی کالا
  • مشخصات
  • نظرات کاربران
شرح کامل
ارباب حلقه ها
توضیح مختصر

بازی های فکری، دسته ای از بازی های مدرن بوده که جایگاه ویژه ای در جمع های خانوادگی به خود اختصاص داده است. این نوع بازی یک سرگرمی سالم به شمار رفته که سبب افزایش قدرت عملکردی تحلیل و تجزیه ذهنی افراد می شود. در این میان، هر یک از ژانرهای بازی طرفداران خاص خود را دارد. به طور مثال، برخی از افراد علاقه مند به بازی های ژانر جنگی داشته و برخی دیگر به بازی های معمایی. بازی فکری ارباب حلقه ها، دسته ای از بازی های جنگی بوده که همانند سری بازی های تاج و تخت است. اگر علاقه مند به بازی هایی با سبک بازی تاج و تخت یا جنگ ستارگان هستید؛ بازی ارباب حلقه ها به شما پیشنهاد می شود.

ماهیت بازی ارباب حلقه ها

بازی ارباب حلقه ها در واقع برگردان فارسی نسخه بازی LORD OF THE RINGS: THE CONFRONTATION بوده که در مقایسه با نسخه اصلی و اورجینال دارای کارت ها و شخصیت های بیشتری است. فضای بازی بر اساس رمان مشهور ارباب حلقه ها طراحی شده و جذابیت خاصی دارد. سرنوشت تمامی افراد در خطه میانی به دستان جوانی به نام هابیت بوده که ماموریت دارد تا حلقه را به خطه دشمن برده و و آن را درون آتش کوه نابودی، از بین ببرد. در جریان این بازی، شما به عنوان یاوران هابیت وظیفه دارید تا راه را برای هابیت هموار کرده و خطرهای راه را برای ماموریت آسان گردانید. در مقابل نیروهای یاور، برخی از نیروهای پلید نیز در جریان بازی وجود داشته که خطرهای بسیاری را برای افراد در جریان بازی فراهم کرده و مانه از رسیدن آنان به هدف نهایی شود. بازی فکری ارباب حلقه ها متناسب با رده سنی بالای 14 سال بوده که در گروه های 2 الی 4 نفره به مدت 30 دقیقه بازی می شود.

اجزای بازی ارباب حلقه ها

-         18 کارت نبرد

در جریان بازی هر یک از بازیکنان دارای 9 کارت نبرد بوده که و زمانی وارد بازی شده که دو مهره با یکدیگر مبارزه خواهند کرد.

-         8 کارت ویژه

هر یک از بازیکنان در جریان بازی بایستی 4 کارت ویژه داشته که دارای قابلیت های مشخصی بوده و در زمان های معینی در جریان بازی قابل استفاده است.

-         18 پایه پلاستیکی

هر یک از بازیکنان در جریان بازی بایستی 9 عدد پایه پلاستیکی داشته که برای نگه داشتن مهره های بازیکنان در بازی قابل استفاده است. پایه های سفید برای بازیکنان و یاران حلقه بوده و پایه های سیاه برای یاران موردور مورد استفاده قرار می گیرد.

-         18 عدد کارت پوشاننده

این کارت ها برای پوشاندن مهره های بازیکنان در پایه های پلاستیکی استفاده می شود.

-         زمین بازی

شامل نقشه جنگ

-         18 عددکاشی شخصیت

این کاشی ها در واقع همان مهره های بازیکنان بوده که هر بازیکن 9 عدد کاشی دارد. هر یک از مهره ها به همراه یک کارت پوشاننده و یک پایه پلاستیکی بر روی زمین قرار می گیرد.

-         18 عدد کارت مخفی کننده شخصیت

-         4 عدد برگ راهنما

هر یک از برگه ها حاوی اطلاعات مربوط به شخصیت ها و حریف های بازی است.

-         کتابچه قوانین بازی

بازی ارباب حلقه ها دارای سطح پیجیدگی نسبتا سختی بوده که با مطالعه دفترچه قوانین به راحتی بازی را انجام خواهید داد.

نحوه بازی ارباب حلقه ها

بازی فکری ارباب حلقه ها، متشکل از 9 کارت منحصر به فرد از شخصیت های خیر و شر بوده که کنترل بازی را به دست خواهند گرفت. در چیدمان بازی بایستی یک بازیکن، 9 مهره حلقه یاران را هدایت کند. این بازیکن، بازیکن حلقه نام داشته و بازیکن مقابل، بازیکن اهریمن با 9 مهره دشمن در جریان بازی وجود دارد. بازیکن اهریمن، بازیکن سائرون نام دارد. محل قرار گیری بازیکن حلقه و بازیکن سائرون به صورت قطری در صفحه بازی بوده و هر بازیکن بایستی مهرهای خود را به همراه یک کارت پوشاننده و پایه پلاستیکی بر روی زمین بازی قرار دهد. هر یک از مهره ها از یک سو پوشاننده شده و در واقع مخفی است و از سوی دیگر، شخصیت قابل دیدن است. مهره های بازیکن حلقه در زمینه سبز قرار داشته و بالعکس مهره های بازیکن سائرون در زمینه قرمز قرار دارد. کاشی ها را باید به صورتی در زمین قرار داد که سمت ستاره آن پوشانده شده و سمت حلقه آن قابل دیدن باشد. بازیکن سائرون بازی را شروع کرده و سپس بازیکن حلقه ادامه خواهد داد. هر دست از بازی حدودا یک ساعت طول خواهد کشید. یکی از مشخصه های مثبت این بازی، غیر قابل پیش بینی بودن و تکرار ناپذیری اتفاقات بوده که سبب جذابیت و هیجان انگیزی مراحل بازی می شود. با رخ دادن هر یک از اتفاق های زیر، بازی به طور کامل تمام شده و برنده مشخص می شود:

-         اگر تمامی مهره های یک بازیکن کشته شوند؛ بازی تمام خواهد شد و بازیکن مورد نظر بازنده خواهد بود.

-         فرودو وارد موردور شود؛ بلافاصله بازیکن حلقه برنده شده و بازی تمام می شود.

-         بازیکن سائرون سه مهره در شایر داشته باشد، برنده اعلام می شود.

انواع بازی ارباب حلقه ها

بازی فکری ارباب حلقه ها، در سه سطح ساده، پیشرفته و ترکیبی انجام شده که هر یک قوانین خاص خود را دارد.

-         بازی ارباب حلقه های ساده

برای یادگیری بهتر بازی، بایستی با سمت حلقه مهره ها بازی کنید.

-         پیشرفته

پس از یادگیری قسمت ساده بازی، می توانید با قسمت ستاره مهره ها بازی کنید.

-         بازی ترکیبی

مهیج ترین نوع بازی ارباب حلقه ها، بازی ترکیبی بوده که با چیدمان خاص مهره های ساده و ستاره دار همه شخصیت های خود را مخلوط کرده و بهترین استراتژی را در بازی برای برنده شدن به کار خواهید گرفت.

 جمع بندی

بازی ارباب حلقه ها در نگاه اول، بازی به ظاهر ساده اما با قوانین پیچیده بوده که طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان به خود اختصاص داده است. این بازی فکری در واقع برای تقویت مهارت هایی هم چون ریسک پذیری، پیش بینی، ذهن خوانی و تصمیم گیری مورد استفاده قرار گرفته و در سبک بازی های استراتژی قرار خواهد گرفت. اگر علاقه مند به بازی های جنگی با رقابت اهریمن و فرشته هستید؛ این بازی را از دست ندهید.


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
بستن
اشتراک
بیشتر
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
تماس